Haber

Ankara’da öldürülen Sinan Ateş için Bursa’da resim sergisi açıldı

ZEHRA MİLLER / SİBEL KAHRAMAN

ankara Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Doç. Dr. Sinan Ateş için Bursa’da bedava yemek dağıtıldı ve fotoğraf standı açıldı. Olayla ilgili konuşan Turan Sancak Teşkilatı Genel Başkanı Halit Gökhan Gül, “Şehit Doç.Dr Sinan Ateş kardeşimizdi ama azmettiricilerin henüz yakalanmadığını düşünüyoruz. Bunun için mücadelemiz devam edecek. Bu bizim en önemli konumuz. Bütün teşkilat olarak mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Ankara’da suikast sonucu öldürülen Ülkü Ocakları eski Başkanı Turan Sancak Teşkilatı’ndan Doç. Dr. Bursa’da Yeşil Camii önünde Sinan Ateş’e yemek ve “Göktürkler” kitabı vererek Ateş’in fotoğraflarından oluşan bir sergi açtı. Etkinliğe aile üyelerinin yanı sıra Sinan Ateş’in hayranları katıldı. Vatandaşlar caminin bahçesindeki fotoğraf kabinini gezerken, kendilerine ücretsiz ikramlarda bulunuldu. Sergiyi ziyaret eden bazı vatandaşlar Ateş hakkında bilgi alırken aileye başsağlığı diledi.

“KURUMLARIN YAKALANMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ”

“Şehit Doç.Dr. Sinan Ateş kardeşimizdi ama azmettiricilerin şu anda yakalanmadığını düşünüyoruz. Bunun için mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu konu bizim en değerli meselemiz. Bütün teşkilat olarak çabalarımızı sürdüreceğiz. Bundan sonra 22 programımız daha var, ondan önce ödül törenimizi ona adadık, “Ondan önce pilav, ayran, lokma, erzak dağıttık. Bundan sonra her ay iki programla devam edeceğiz. Şimdi önümüzdeki ay çocuklar için milli birlik ve beraberlik temalı bir fotoğraf yarışması düzenleyeceğiz. Bundan sonra birçok düzenleme yapacağız.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

ciftlikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu