Teknoloji

Apple TV Uygulaması Tamamen Yenileniyor: Peki Ne Değişecek?

Özellikle pandemi döneminde büyük atılımlar yapan yayın platformlarının başarısı. fark etmek Teknoloji devlerinden biri de Apple’dı. Cupertino merkezli şirket bu dönemde farklı uygulama ve platformlar üzerinde çalışıyordu. Onlardan biri Apple’ın TV uygulamasıydı.

Bloomberg’den Mark Gurman’a göre Apple ” Bu yılın sonuna doğru şirketin çeşitli video tekliflerini bir araya getirme hamlesi“TV uygulamasını yeniden tasarlayacak. Gürman’a göre güncelleme muhtemelen Aralık ayında yapılacak” tvOS 17.2İle birlikte gelecektir.

Apple bazı uygulamaları sonlandırabilir

Apple’ın ilk kez 2016 yılında kullanıma sunduğu TV uygulaması, yıllar içerisinde iTunes, Apple TV+, canlı spor ve üçüncü parti yayın platformlarını da bünyesine kattı. bir araya getirmişti . Artık yapılacak revizyonla birlikte iTunes Sinemaları gibi özel uygulamalar Apple TV’de de kullanıma sunulacak. bitecek . Ayrıca iTunes Store’un iPhone ve iPad’deki sinema ve TV bölümü de kaldırılacak. Gurman’a göre Apple’ın yapacağı bu yeniliklerin temelinde kullanıcılara yönelik inovasyon olacak. ana TV uygulaması Olma arzusu var. Bu sayede Apple hem kullanıcılarının içerik izleyecekleri ilk başvuru noktası olacak hem de Apple’ın kendi üretimlerindenYolu açacaktır.

Apple’ın böyle bir düzenleme yapması kesinlikle mümkün değil. şaşırtıcı olmayacak . Tüm yayın platformlarını Netflix benzeri bir menüyle buluşturan Apple TV uygulaması, böylece gelecekteki gelişmelere de yer açacak. Mümkün olabilir . Apple’ın özellikle spor yayıncılığı konusunda çok önemli girişimleri var.

haberilgaz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu