Haber

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal Manavkuyu’daki çalışmaları inceledi

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Manavkuyu’da yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlar ve esnafla buluştu. Başkan Sandal, “İhtiyaç duyulan her noktada belediye ekiplerimiz var. Kısa sürede tüm eksiklikleri gidererek halkımıza sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz.”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal mahalle gezilerine devam ediyor. Sandal bu kez belediye bürokratları ve teknik personeliyle birlikte Manavkuyu’daydı. Lider Sandal, asfalt kaplama, kilitli parke ve kaldırım onarımlarını yerinde denetledi, parklardaki eksiklikleri giderdi, spor Alanların yenilenmesi konusunda da talimat verdi. Önder Sandal, vatandaşlar ve esnaflarla da sohbet ederek talep ve teklifleri dinledi. Yapılan çalışma mahalle sakinlerinde de memnuniyet yarattı.

“HER SOKAKTA İŞİMİZ VAR”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı’nın her yerinde büyük çalışmalara imza atıyor, cadde ve sokaklarımızdaki eksikleri birer birer gideriyoruz. Yollarıyla, parklarıyla, sosyal yaşamıyla vatandaşlarımıza daha modern bir Bayraklı sunmayı hedefliyoruz” dedi. Bu nedenle her mahallede her sokakta çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu