Haber

Dışarı Çıkmadan Önce Dikkat Edin: Şiddetli ve Çok Güçlü Hissediyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, tüm ülkeyi etkileyecek sağanak yağışa karşı uyarılarda bulundu.

Meteoroloji 28 Ekim tarihli hava raporunu yayınladı.

Genel Müdürlükten yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin batı kesimlerinin yer yer parçalı ve çok bulutlu, Kıyı Ege ile Kırklareli ve Erzurum çevrelerinin yerel sağanak yağışlı, diğer yerlerin ise sağanak yağışlı geçeceği öne sürüldü. hafif bulutlu ve açık.

Gece ve sabah saatlerinde iç kesimlerde yer yer pus ve sis bekleniyor.

Önemli bir değişiklik olmayacağı, kuzey, orta ve batı kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde, diğer kesimlerde ise mevsim normalleri civarında seyredeceği iddia ediliyor.

Rüzgârın bu akşam ve gece saatlerinde, çoğunlukla güney yönlerden, hafif ila orta kuvvette, yer yer kuvvetli (40-60 km/saat) Marmara ve Doğu Karadeniz’de esmesi bekleniyor.

Rüzgarın; Bu akşam ve gece saatlerinde Marmara ve Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde güneyden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi beklendiğinden olası aksiliklere karşı tedbirli olunması gerektiği belirtildi.

MARMARA

Parçalı ve az bulutlu, Kırklareli çevrelerinin yerel sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor. Rüzgarın; Bu akşam ve gece güneyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) esmesi bekleniyor.

EGE

Parçalı ve az bulutlu, kıyı kesimlerinin yer yer çok bulutlu, yerel sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç kesimlerde yer yer pus ve sis bekleniyor.

AKDENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği iddia ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç kesimlerde yer yer pus ve sis bekleniyor.

İÇ ANADOLU

Hafif bulutlu ve açık geçeceği iddia ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği iddia ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç kesimlerde yer yer pus ve sis bekleniyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde güneybatıdan kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerde yer yer pus ve sis oluşacağı varsayılıyor.

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu, Erzurum çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

derinkuyuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu