Teknoloji

DRAINUS, 2 Şubat 2023’te Switch için Çıkacak

 
Yayıncı PAYISM ve geliştirici Team Ladybug yandan kaydırmalı shoot ’em up DRAINUS’un Switch versiyonunun 2 Şubat 2023’te çıkacağını duyurdu. DRAINUS ilk olarak 22 Mayıs’ta Steam üzerinden PC için yayınlandı.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
Gezegen Halpax, Kharlal İmparatorluğu’nun baskıcı yönetiminden muzdarip, uzayın uzak köşelerinde yer almaktadır. Orada ikamet eden kölelerden biri bir hastalıkla mücadele ediyor. “Gezegen Uyum Bozukluğu” olarak bilinen hastalıktan kurtulmak için çok uzaklardaki Dünya gezegenindeki evine dönmelidir. Kendisi de köle olan kızı, babasının hastalığı yüzünden yıkılmış ve bu konuda hiçbir şey yapamayacak kadar çaresizdir.
 
O anda Ghenie adında garip bir kurbağa benzeri insansı belirir ve “50 yıl gelecekten geldim. 5000’den fazla gezegenin yok olacağı bir galaktik savaş çıkmak üzere. Ben bu zaman dilimine geldim” diyor. O savaşı ve Kharlal İmparatorluğu’nun baskıcı yönetimini durdurmak için. Yardımına ihtiyacım var. Yardımına ihtiyacım var. Var.” diyor. Irina’nın neler olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu ama babasının hastalığı her geçen dakika daha da kötüye gidiyordu. Tereddüt edecek vakti ve gidecek başka yeri olmayan Gehnie yeşil elini uzatır ve yola koyulur…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu