Haber

Fatih Erbakan: Yediler masasına verilecek en hoş cevap

Erbakan, partisinin bir tesiste düzenlediği iftar programında 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin acısını hissetmeye devam ettiklerini söyledi.

Devletin, hayır kurumlarının ve vatandaşların çabalarıyla yaraların sarılmaya başladığını ifade eden Erbakan, depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, mağdurlara geçmiş olsun diledi.

Yaklaşan seçimlerin değerine değinen ve Yeşil Sol Parti’nin seçim beyannamesini eleştiren Erbakan, “En güzel cevabı 14 Mayıs’ta sandıkta 85 milyon kişi verecek.” söz konusu.

Erbakan, parti olarak vatanı ve milleti böyle bir zihniyete teslim etmemek için bu seçimlerde Cumhur İttifakı’nda yer aldıklarını belirterek, bundan sonra da partilerini en güçlü şekilde meclise taşıyacaklarını bildirdi. 21 yıl.

AK Parti ile yaptıkları anlaşmadaki ilkeleri bir an bile unutmayacaklarını kaydeden Erbakan, “Mecliste iyi lokomotif, kötülüğe karşı fren olma görevimizi yerine getireceğiz. Milletimizin sesini duyuracağız. mecliste çok daha etkili bir şekilde duyulur.” dedi.

Erbakan daha sonra Karaçay Konteyner Kenti’nde depremzedelerle buluştu.

Ailesinden 11 kişiyi depremde kaybeden partili Süleyman Adsız ile eşi ve 4 çocuğu depremde yaşamını yitiren Türk Gazi, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Osmaniye Şube Başkanı İsmail Kaba’yı da ziyaret eden Erbakan, , başsağlığı diledi.

darendeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu