Haber

Fatih’te 2 katlı metruk bina alev aldı

Fatih’te 2 katlı metruk bina alev aldı

İSTANBUL – Fatih’te bir otelin hemen yanında bulunan 2 katlı metruk bina sabah saatlerinde yanmaya başladı. İtfaiyenin müdahalesi sonucu yangın kısa sürede söndürüldü.

Yangın, sabah saat 04.30 sıralarında Fatih’te Hacıkad 1 Sokak’ta meydana geldi. Şu an nedeni bilinmeyen yangın, bitişikteki ahşap bina ve otele sıçrama tehlikesi yarattı. Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin yerden ve yan binanın çatısından yoğun müdahalesiyle yangın kontrol altına alındı. Binanın alev aldığı anlar ise cep telefonu görüntülerine yansıdı. Dehşete neden olan yangında can kaybının olmadığı öğrenildi.

Yangına yakından tanık olan yandaki otelin işletmecisi Rıfat Otağ gördüklerini şöyle anlattı: “Geceleri burada sokakta kalan insanlarımız var. Bu aslında ilk defa olmuyor. Yangın. departman da biliyor bu 3. sefer oluyor her seferinde aynı durum her seferinde birebir sorun oluyor yangın çıkıyor itfaiye gelip söndürüyor olay bitiyor 2-3 gün sonra ,aynı şey.Ama yinede itfaiyeye çok teşekkür ediyoruz.Otelde herhangi bir hasar olmadı.Misafirlerde ve müşterilerde bir sıkıntı olmadı.Kimseye bir zarar gelmedi.Herkes yardımcı oldu çok teşekkür ederiz. bu saatte bir kasvet vardı. Misafirlerimiz için korkutucuydu. Belediyeden ricamız, eğer yapabilirlerse bu binaların yıkılmasını istiyoruz.” sözlerini kullandı.

haber-feke.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu