Haber

Hayırsever İş Adamı Kiracılara Bedava Domates Dağıtıyor

SULTANGAZİ’de yaklaşık bir aydır kiraladığı kamyonetle sokakta dolaşan hayırsever iş adamı, kiralanan vatandaşlara ücretsiz domates dağıtıyor. Hayırsever vatandaş 20 gündür sakız çobanı hediyeleri ile kiracılara destek olmak için bedava sebze dağıtıyorum. Ev sahiplerine dağıtmıyoruz. Fırsatım ve zamanım oldukça dağıtıma devam edeceğini söyledi.

Sultangazi’de müteahhit olarak çalışan bir iş adamı, yakını için kamyonet kiralayarak Bayrampaşa Zerzevat ve Meyve Hali’nden aldığı domatesleri yaklaşık bir ay boyunca sokaklarda dolaşarak kiralanan vatandaşlara ücretsiz dağıttı. Ev sahiplerine ve para ile almak isteyenlere satış yapmıyor. Zaman zaman kiraladığı kamyona patates teslim eden iş adamı, kiracıya domates ve patates bedava. Ev sahipleri satışsız makaleler yayınladılar. Sultangazi’de dün sokaklarda dolaşan iş adamı, yüzlerce kişiye ücretsiz domates dağıttı. Vatandaşlar gördükleri karşısında şok oluyor. Bir vatandaş böyle bir şeyi beklemediğini belirtirken, bir vatandaş da gördüğü görüntünün çok hoş bir davranış olduğunu söyledi.

ÜCRETSİZ DAĞITTIĞIMIZA KİM İNANMAZ?

İsminin açıklanmasını istemeyen iş adamına gelince, ben 20 gündür bir reçine çobanının hediyesi olarak kiracılara destek olmak için bedava bakkaliye dağıtıyorum. Sahiplerine dağıtmıyoruz. Bazen dağıtım sırasında mal sahibini kiracıdan ayırt edemiyoruz. Bugün 1 ton 200 kilo domates aldık. Onları dağıtacağız. Hayır işi olduğu için ücretini söylemek istemiyorum. Bundan sonra da fırsat ve zamanım oldukça dağıtıma devam edeceğim. “İnsanlar şaşırıyor, inanmayanlar bile var” dedi.

enezajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu