Haber

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Karaman FK futbolcularıyla görüştü

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Kızılcahamam Kampı öncesi Karaman FK futbolcuları ve teknik heyet ile Kemal Kaynaş Stadyumu’nda görüşmeye geldi.

Akkoyun, burada yaptığı açıklamada, takımın bu dönemi şampiyon olarak tamamlayacağına gönülden inandığını belirtti.

Akkoyun, Karaman halkının kadrosuna güvendiğini söyledi.

“Umarım kulübümüz geçen sezon olduğu gibi yönetimi, teknik ekibi ve oyuncularıyla bu sezon da çok başarılı olur. Geçen sezon şampiyonluğa inandık, çalıştık ve başardık. Şampiyon olacağınıza yürekten inanıyorum.” Kızılcıhamam kampını verimli ve başarılı geçireceğinize inanıyorum.Bu sezonun da kahramanları sizlersiniz, öyle olacaksınız.”

Ziyarete Karaman Futbol Kulübü Başkanı Süleyman Han, yönetim kurulu üyeleri, eski milletvekili Mevlüt Akgün ve Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram da katıldı.

Vali Akkoyun’dan Arıcılar Birliği’ne ziyaret

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Karaman Arıcılar Birliği’ni ziyaret ederek Birlik Başkanı Gürsel Yasan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti.

Kentte arıcılığın daha da geliştirilmesine yönelik değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette, arıcılığın ekonomik ve çevresel değerine değinen Akkoyun, Yasan ve yönetim kuruluna çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ziyarete İl Tarım ve Orman Müdürü Yusuf Şahinbaş ile Orman İşletme Müdürü Numan Yöner de katıldı.

Ağustos ayı muhtarlar toplantısı yapıldı

Karaman’da Ağustos ayı Muhtarlar Toplantısı, Vali Yardımcısı Mustafa Karaca başkanlığında, Karamanoğlu Mehmet Beyefendi Toplantı Salonu’nda muhtarların katılımıyla gerçekleştirildi.

Kaymakamların da katıldığı toplantıda köylerin ihtiyaç ve talepleri değerlendirildi.

Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Aslan, Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan ve kurum başkanları da katıldı.

haber-alasehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu