Haber

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek hem Antalya hem de Türkiye gündemini değerlendirdi.

Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, ‘Doğru sensin, belayı sen bulursun’ mesajıyla görüşmeyi sosyal medyadan yayınladı. Kılıçdaroğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdiğini kaydeden Başkan Esen, Antalya ve Türkiye gündemini konuştuklarını ifade etti. Kılıçdaroğlu’nun ‘değişim’ seslerinin yükseldiği ilk günden bu yana her platformda yanında olduğunu ifade eden Esen, değişimin aslında 2011’de olduğunu ve bugün de bir süreç olarak devam ettiğini kaydetti.

Parti içi siyasetin yanı sıra ülke gündemi ve ekonomiEsen, ekonomiyle ilgili de değerlendirmelerde bulunduklarını belirterek, “Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekonomiyle ilgili son derece önemli çözüm önerileri var ve bu önerilerini her fırsatta dile getiriyor. Ama iktidar bildiğini okumaya devam ediyor. Önümüzde önemli bir seçim daha var.Bu süreci hem yerel hem de genel anlamda değerlendirdik. – ANTALYA

cigli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu