Haber

Milliyetçiler Dayanışma Platformu’ndan Kılıçdaroğlu’na destek

ANKARA (İGFA) –Milliyetçiler Dayanışma Platformu adına Zafer Partisi Genel Lideri Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Yaşar Okuyan, Zafer Partisi Genel Merkezi’nde ortak basın açıklaması yaptı.

Toplantıya; Yaşar Okuyan, Salih Dilek, Salih Kılıç, Mesude Atılgan ve Mustafa Aydın katıldı.

Kendilerini buraya iten en değerli sebebi anlatan Yaşar Okuyan, “Bu sebep tabii ki Genel Başkanı biliyorum, buradaki arkadaşlar da biliyor. Birinci tipte ben ve benim gibi birçok arkadaş Sinan Ogan’a oy verdik. Biz oy kullandık. Milletvekilliği seçiminde yine Zafer Partisi için.Özellikle İzmir’deki adayları yani CHP’nin adaylarını düşünürsek onlara oy vermek mümkün olmadı.Sinan Oğan’ın son saldırısı milliyetçi arkadaşlarımızda büyük bir öfkeye neden oldu.İletişime geçtik. ilke kararı ile ve dediğim gibi 64 ildeki arkadaşlarımızla birlikte teklifimiz şudur: Toplu karar verelim. Ne dersiniz, biz ne düşünüyoruz? Bireysel değil, bireysel eleştirilerimiz.”

Okuyan, Kılıçdaroğlu’nun Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a bir kez daha teşekkür etmesi ve bunu iyi değerlendirmesi gerektiğini de kaydederek, “Ümit hocayla yasamız çok eski ama sorun o değil. Biz ona destek olacaksak, bu bizim işimiz. Genel Başkan sayesindedir” dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ da Milliyetçiler Dayanışma Platformu’nun açıklamalarına ve desteklerine teşekkür etti.

28 Mayıs’taki seçimin kaderin bir seçimi olduğunun altını çizen Özdağ, “Türkiye mülteci mi olacak yoksa Türkiye Türkiye olarak mı kalacak? Sadece Türkiye” ABD’nin örtülü işgaline sadece ‘hayır’ demeyecek, terör örgütleriyle etkili, stratejik ve uzun soluklu bir çabanın gerçekleştirilmesine de tanık olacaksınız. devletin temelleri, Anayasa’nın ilk dört maddesi ve bu süreçte 66. madde. Bunların Türk siyasetinin vazgeçilmez temel ilkeleri olduğunu bir kez daha teyit etti. Bunun da ötesinde Türkiye’nin ve Türk Milletinin varlığını ve birliğini korumak için Türkiye’ye karşı bir savaş biçimi olan teröre karşı en etkin çabayı sarf etmek gerekmektedir. Zafer Partisi bu çabanın teminatıdır. ” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu