Yaşam

Müjdat Gezen’den Muharrem İnce’ye açık mektup: Durumu bir kez daha gözden geçirin

Ülke Partisi Genel Lideri Muharrem İnce 100 bin imza toplayarak cumhurbaşkanı adayı oldu. Gündem üzerine yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren usta oyuncu Müjdat Gezen, Cumhuriyet’teki köşesinde Muharrem İnce’ye de açık mektup yazdı.

“ADAY OLDUĞUNUZ ZAMAN MİLLİ İTTİFAK OY KAYBEDECEKTİR”

İnce’nin adaylık sürecini bir kez daha yaşaması gerektiğini söyleyen Müjdat Gezen, mektubunda şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Muharrem İnce… Biliyorsun ki seni çok seviyorum. Bir kere samimi olursan öğretmen olursun. düşündüm taşındım, düşündüm, ‘Sana bu mektubu yazayım mı? Yazmayayım mı? Sonunda dürüstlüğüne olan inancım galip geldi. Ve yazmaya karar verdim. Bildiğiniz gibi okulumda yediden yetmişe kadar öğrencilerim var. Toplamda yaklaşık yedi yüz var. Bunları ebeveynleriyle çoğalttığınızda büyük bir kalabalık oluşuyor. Hemen hemen hepsinin görüşleri var. Mesele şu ki, aday olduğunuzda Millet İttifakı oy kaybedecek. Seçim ikinci tura kalacak. Erdoğan da istediğini yapacak.”

“DURUMU BİR DAHA ZİHNİNİZİN FİLTRESİNDEN GEÇİRİN”

Oysa bildiğim kadarıyla sen iyi bir demokratsın. Durumu zihninizde bir kez daha gözden geçirin. Türkiye kritik bir dönemeçte. Senin gibi vatansever bir insanın daha sonra zor durumda kalmasına dayanamıyorum. Sevgili kardeşim, gerisi tamamen sana kalmış. Her iki durumda da, rica ederim. Sevgi ve saygı…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu