Haber

Mustafa Önsay: “43 Günde Kütahya programı çerçevesinde 7 bin 481 kişi ziyaret edildi”

AK Parti Kütahya Vilayet Lideri Mustafa Önsay, “43 Günde Kütahya” programı çerçevesinde 7 bin 481 kişinin ziyaret edildiğini bildirdi.

Bahçeli Meskenler Mahallesi’nde esnaf ve ev ziyaretleri yapan Önsay, “43 Günde Kütahya’mızı fethetmeye devam ediyoruz” dedi.

Önsay, “Saha çalışmalarımız tüm teşkilat mensuplarımızın çaba ve uğraşları ile tam gaz devam ediyor. Kapıları çalıyoruz, hasbihal ediyoruz, hemşehrilerimizin kaygıları ile dertleniyoruz, sevinçlerine ortak oluyoruz. Bu çalışmalarda vatandaşlarımızın soru ve görüşlerini alıyoruz karşılıklı fikir alışverişi yapıyoruz, tekliflerini dinliyor not alıyoruz. Çalışmalarımızın başladığı lansman toplantımızdan itibaren, bugüne dek toplam 7 bin 481 hemşehrimizi ziyaret ettik. Kütahya merkezde 29 bin vilayet genelinde 73 bin üyesi olan büyük bir aileyiz. Bu birebir vakitte bir saha çalışması. Üyelerimizin ülke ve Kütahya ile ilgili ortaya koydukları tekliflerini görüşlere bakarak kentimizi daha ileriye taşıyacağız. Bu proje AK Parti açısından değerli bir proje. Çalışmalarımızı aralıksız devam edecek. Tüm teşkilatımıza emekleri için yürekten teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu