Haber

O’nun Mercedes’i deprem bölgesine destek veren sivil toplum kuruluşları ve gönüllülerle bir araya geldi

She’s Mercedes platformu ‘İyiliğe Yolculuk’ etkinliği ile deprem bölgesine destek veren sivil toplum kuruluşları ve gönüllülerle buluştu. Platformun katkılarıyla genç kızlara mentörlük desteği verilecek.

Farklı yaş ve mesleklerden başarılı ve vizyon sahibi kadınları bir araya getiren She’s Mercedes platformu, ‘İyiliğe Yolculuk’ başlığıyla düzenlenen buluşmada bu kez gündeme geldi. Markanın sahipliğinde 14 Haziran’da düzenlenen etkinliğe; Deprem bölgesine destek veren Kızıl Çocuklar Derneği, Empati Derneği ve Toplum Gönüllüleri Vakfı yöneticileri ve değerli konuklar katıldı. Depremin ilk gününden itibaren bölge halkının yanında olan Mercedes hanımları, bölge için hayata geçirilecek yeni projeleri değerlendirdikleri toplantıda son gelişmeleri paylaştı. Önümüzdeki dönemde de sivil toplum kuruluşlarının desteği ile uzun soluklu toplumsal fayda çalışmalarının sürdürülmesi ve bu platformlarda aktif rol alan kadınların değerinin vurgulanacağı, gençlere mentorluk yapılacağı belirtildi. platformun katkılarıyla kızlar.

“Tecrübe ve birikimlerimizi genç nesillere aktaracağız”

Konuyla ilgili Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Kurumsal Bağlantı Küme Yöneticisi Ezgi Yıldız Kefeli, “She’s Mercedes, hedeflerine ulaşmış başarılı kadınlar ile hayalleri olan genç kızları buluşturan bir kadın güçlendirme platformudur. Mentorluk programına başlayacağız. hayalleri olan ve başarıya giden genç kızlarımızı bir araya getirecek, deneyimlerimizi ve birikimlerimizi aktarabileceğimiz kadın platformları.”

Türkiye dahil 70’den fazla ülkede kadınları buluşturuyor.

Açıklamaya göre, 2019 yılında Türkiye’de faaliyete geçen platform, sürdürülebilirlik, refah, deneyim, tasarım, sanat, sosyal sorumluluk, inovasyon, teknoloji ve girişimcilik gibi farklı alanlarda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. 70’den fazla ülkede kadınların çevrimiçi topluluklar ve sosyal ağlar aracılığıyla fikir alışverişinde bulunabildiği topluluk, gücünü farklı sektörlerde çalışan, topluma değer katan ve ilham verici başarı öyküleri olan kadınlardan alıyor. Platform, en iyi kadınların birbirlerine yürek ve güç vermesini hedefliyor. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu