Haber

Sorgun Kaymakamı Halil İbrahim Kazar için veda yemeği düzenlendi

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Yalova’nın Altınova ilçesine atanan Sorgun Kaymakamı Halil İbrahim Kazar için veda yemeği düzenlendi.

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, göreve yeni atanan Sorgun Kaymakamı Halil İbrahim Kazar onuruna Üç Zirveler Sosyal Tesisi’nde veda yemeği düzenledi. Programa Sorgun Cumhuriyet Başsavcısı Furkan Aslan, STK temsilcileri, oda başkanları, kurum yöneticileri, belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

2 yıl görev yaptığı Sorgun’dan üzüntüyle ayrıldığını söyleyen Kaymakam Halil İbrahim Kazar, ilçede çok güzel dostluklar kurduğunu belirterek, Sorgun’la gönül bağlarının hiçbir zaman kopmayacağını kaydetti. Kazar, Başkan Ekinci ve ekibine, görev süresi boyunca birlikte çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve çalışanlarına, siyasi partilere, muhtarlara, sivil toplum örgütlerine ve iş insanlarına teşekkür ederek af diledi.

Veda gecesi programında konuşma yapan Başkan Ekinci, Kaymakam Halil İbrahim Kazar ile birlikte Sorgun ilçesinde hizmet odaklı çalışmalar yürüttüklerini kaydederek, Kaymakam Kazar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yaklaşık 2 saat süren veda programının ardından Başkan Ekinci, Kaymakam Kazar’a plaket ve ikramlarda bulundu. Yemek programı hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi. -YOZGAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu