Teknoloji

Vivo Y18s Sessiz Sedasız Satışa Çıktı

Vivo Y18s modeli için lansman tarihi duyurmayan Vivo, yeni modelini tanıtarak satışa çıkardı. İşte yeni modelle ilgili tüm detaylar.

Vivo’nun yeni modeli için tanıtım yeri bu sefer Vietnam oldu. Yer aldığı pazarlarda satışa çıkacağı açıklanan Vivo Y18s modelinin tanıtımı sayesinde bugüne kadar gündeme gelmeyen yeni model için soru işaretleri de giderildi.

Vivo Y18s Listelenmeye Başlandı

Vivo Y18s için şirketin resmi sitesinde de tanıtımlara başlandı. Yer alan bilgilere göre Vivo Y18 modelini baz alan Vivo Y18s, küçük değişiklikler ile pazarda yer alacak. Çok büyük yenilikler ve özellikler olmadığından dolayı Vivo’nun büyük bir lansman düzenlemek istemediği yeni model, piyasada uygun fiyatlı yeni bir seçenek olarak yer alacak.

Vivo Y18s Sessiz Sedasız Satışa Çıktı

Vivo Y18s Özellikleri

Vivo Y18s’te 6,56 inç LCD ekran kullanılıyor. 128 GB depolama alanı ve 6 GB RAM ile kullanılacak telefonda MediaTek imzalı Helio G85 işlemciye yer verilmiş durumda. 6 GB RAM ile segmentine göre iyi bir performans sergileyebilecek olan telefonda, son dönemlerde yaygın hale gelen sanal ram desteği de mevcut. Kullanıcılar özelliği aktif hale getirerek 6 GB sanal RAM’i de kullanabilecek. Depolama alanında ise bu durum microSD kart ile destekleniyor. Maksimum sınır ise 1 TB. Vivo Y18 modelinde 8 GB RAM kullanmayı tercih eden şirket, Vivo Y18s’te ise bunu 6 GB’a çekmiş durumda. Bu da iki model arasında temel bir farkın olmasını sağlıyor.

Telefondaki batarya kapasitesi ise 5000mAh. 15W kablolu hızlı şarjı ile şarj edilebilecek model, segmentine göre klasik özellikler sunuyor. Telefondaki diğer özellikler arasında ise 50 MP çift arka kamera, 8 MP ön kamera, Android 14 işletim sistemi, Bluetooth 5.0 ve FM Radyo yer alıyor.

mudanya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu