Haber

Fenerbahçe Espor, Emre Aksoy ile yollarını ayırdı

Fenerbahçe‘nin elektronik spor branşı Fenerbahçe Espor, 14 Ekim 2016’da kurulmasından bu yana ekipte vazife alan Emre Aksoy ile yollarını ayırdığını toplumsal medya hesaplarından açıkladı.

FENERBAHÇE ESPOR, EMRE AKSOY İLE YOLLARINI AYIRDI

Fenerbahçe Espor’un 30 Kasım Çarşamba günü saat 20.30’da toplumsal medya hesabından yaptığı duyuru ile Emre Aksoy ile çalışmalarını sonlandırdığını duyurdu. Açıklamasında, “Kuruluşumuzdan bugüne takımımızda genel menajerlik görevinde bulunan Emre Aksoy ile çalışmalarımız sonlandırılmıştır.” kelamlarına yer verdi ve bugüne kadar kadroya ve Fenerbahçe Espor şubesine katkılarından ötürü Emre Aksoy’a teşekkür etti.

“UNUTULMAYACAK BAŞARILARA İMZA ATTIK”

Fenerbahçe Espor’un duyurusundan dakikalar evvel Twitter’dan duyuru yapan Emre Aksoy ise şu sözlere yer verdi:

“Kurulduğu günden beri genel menajerliğini yaptığım Fenerbahçe Espor’la çalışmalarım bugün prestijiyle sona erdi. 6 sene boyunca yüzlerce oyuncu, koç ve takım arkadaşı ile çalıştım. Onlarca şampiyonluk elde ettik, unutulmayacak başarılara imza attık.

Oyuncular ve koçları tek tek sayamayacağım, hepiniz çok kıymetlisiniz. Kızgın küskün olduğum kimse yok. Benimle birlikte bu yolda ilerleyen herkese teşekkür ederim.”

“KARİYERİNDE MUVAFFAKİYETLER DİLERİZ”

Fenerbahçe Espor şubesinin idari ve mali sorumluluğunu üstlenen 1907 Fenerbahçe Derneği de Emre Aksoy’un hizmetlerinden ötürü kendisine teşekkür etti ve mesleğinde muvaffakiyetler diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu