Haber

”Onunla Dost Olduk”: Robe Ahmet Rapçi Sagopa Kajmer Hakkında İtiraf Etti

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, YouTube kanalında yayınladığı videoda anlattıklarıyla gündeme geldi. Rap müzik dünyasının nadide isimlerinden Sagopa Kajmer hakkında itiraflarda bulunan Cübbeli’nin sözleri büyük ilgi gördü. Kendisine sorulan soruları yanıtlayan Cübbeli Ahmet, Kajmer’den özür dilediğini söyledi.

Detaylar içeriğimizde…

Kaynak:https://youtu.be/mDhbHdSvLNU

Ülkemizde geniş bir kitle tarafından ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, YouTube kanalında yayınladığı görüntülerle gündeme geliyor.

Cübbeli Ahmet, “Sagopa Kajmer’e Ne Oldu?” başlığıyla yayınladığı görüntüde anlattıklarıyla büyük ilgi gördü. Cübbeli, asıl adı Yunus Özyavuz olan Sagopa Kajmer ile ilk kez yaşadıklarını anlattı.

Türk rap müziği denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Sagopa Kajmer, müzisyen Cübbeli ile olan yakınlığıyla bir dönem adından sıkça söz ettirdi.

Kendisine olan yakınlığını hiçbir zaman gizlemeyen Sagopa hakkında sorulan soruları Cübbeli Ahmet yanıtladı.

Gençlerden gelen bir soru, “Şarkılarını çok dinlerdik. Daha önce hocamla da yakın arkadaştı. Ama sonra olan şey, bilinçsizliğe kaymaktı, dedi. Sagopa Kajmer ile hocanız arasındaki diyalog nasıldı? Bu sürecin ilerleyişi hakkında bilginiz var mı? Hocam daha önce bu konu hakkında pek konuşmadı.”

Konuyla ilgili açıklama yapan Cübbeli, “O abi geldi gitti. Biz de aile evine gittik. Çok muhabbet vardı. Ama o zaman kabahatimiz şu olabilir; bir kere bizi görmeye geldi. Ben üst kattaydım. Alttaki bazı arkadaşlar ‘müsait değilim’ diye bir şey mi dediler, yoksa ‘müsait değilim’ gibi bir şey mi duydu, yoksa ortada büyük bir olay mı oldu, önemli bir bahis mi oldu bilmiyorum. .Aklımda böyle bir şey var en az 12-13 yıl çalışma.Hassas bir yapısı da olabilir.Kızgınlık durumu vardı.” ifadeleri kullandı.

Cübbeli, “Daha sonra tamir etmeye çalıştık ama tamir edemedik. Özrümüzü kabul etmedi. Böyle bir şey oldu. Ama aleyhine bir şey söylemedik.” sözlerini de ekledi.

Sonra “Ama benim hakkımda onunla arkadaş olduk, gittik geldik, 3-5-10 baş başa görüştük. Hakkımda konuşsa da hakkımı veririm. Bunu ben gündem yapmadım, etmeyeceğim.” şeklinde devam etti.

Konuyla ilgili niyetiniz nedir?

Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu