Teknoloji

Pronet Plus ile evine güven

Türkiye’nin önder güvenlik şirketi Pronet, Akıllı Güvenlik Otomasyon Platformu Pronet Plus’ın yeni reklam kampanyasını dijital platformlarda yayınladı. Kampanya ile Pronet’in “güvenlik” vaadi sürerken, Pronet Plus dünyasındaki çok daha teknolojik, ilham veren ve öncü bir dönüşüme dikkat çekiliyor. Günümüzde mana dünyası genişleyen; barınmanın, sığınmanın ve beslenmenin yanında hem eğlendiğimiz hem ürettiğimiz hem çalıştığımız hem de sosyalleştiğimiz yerler haline gelen konutlarımız, kampanyada çok katmanlı bir ömrü Pronet Plus ile komuta ettiğimiz sıcak, rahat, huzurlu ve enerjik bir karargâh olarak temsil ediliyor.

Gücünü teknolojik altyapısından alarak hem ferdi hem kurumsal kullanıcılarına en gelişmiş güvenlik sistemlerini sunan Pronet, Akıllı Güvenlik Otomasyon Platformu Pronet Plus’ın relansmanını yaptı. Relansman kapsamında daldaki standart alarm sistemlerinden farklı olarak güvenlik hizmetini akıllı güvenlik tahlilleri ile tıpkı çatı altında sunan Pronet Plus’ın reklam sinemaları dijital platformlarda yayına girdi.

Filmlerde, tarihin başlangıcından bu yana kutsal bir sığınak olarak konumlanan konutlarımızın çoklu vazifeler sürdürdüğümüz yeni mana dünyasını akıllı güvenlik vaadiyle yöneten Pronet Plus, özgürleştirici bir tahlil ortağı olarak sunuluyor. Geçmişte sahip olduklarını korumak isteyen, uzun vadeli planlamalar yapabilen, gereksinimlerini ve davranışlarını denetim altında tutabilen tüketicilerin markası olan Pronet; yeni periyodunda inançta olma motivasyonuna ek olarak öncü, yenilikleri erken benimseyen ve bu sayede hayatı daha dolu dolu ve kalabalıklardan farklı yaşayan, yeni açılımlarla zenginleşen hayatlarını yönetmek isteyen, ilham veren, takip edilen bir kısmın markası olarak konumlandırılıyor. Marka, bu yeni dünyada “güvenlik” vaadini geliştirerek sürdürürken çok daha ilham verici ve öncü bir karaktere dönüşüyor. Akıllı Güvenlik Otomasyon Platformu’nun denetim noktası olan Pronet Plus, kullanıcılarını itimat içinde olmasını sağlayan bir alarm sistemi değil; kapılardan kilitlere, ışıklardan prizlere kadar her şeyi tek merkezden yöneterek itimada ek olarak sunduğu akıllı teknolojilerle meskenin daha fonksiyonel, daha yetenekli hale gelmesini sağlayan, hareketli ve varlıklı hayatınızı yönetme gücünü veren konforlu bir paha haline geliyor. Gelişmiş otomasyon sisteminin verdiği güçle konutunuzdaki güvenliğe dair her ayrıntıyla ilgileniyor. Size yalnızca programlamak kalıyor! Marka, tüm bu üst seviye yetenekleriyle “Pronet Plus ile Evine Güven!” bildirisi veriyor.

Ürünün niteliklerinin anlatıldığı devam sinemalarda tüm güvenlik denetimlerini akıllı telefonlarıyla uzaktan sağlayabilen Pronet Plus kullanıcıları; Akıllı Zil sayesinde kapıya gelip zili çalan kişiyi görüntüleyerek denetim edilebiliyor, kapılarının önünde olan bitenden haberdar olabiliyor, zili çalan kişi ile karşılıklı konuşulabiliyor yahut online iş toplantısının en heyecanlı yerinde yerinden kalkmadan kargoyu teslim alabiliyor. Akıllı Kilit ile okuldan gelen çocuklarına, konutlarında çalışan bakıcı ya da yardımcılarına anahtar vermeden kapıyı uzaktan açabiliyor. Akıllı Priz sayesinde elektronik bir aygıtı prizde bıraktıklarında prizin elektrik akımını kesebiliyor. Akıllı Görüntü ile konuttaki evcil hayvanlar denetim edebiliyor, Konutlarında ya da iş yerlerinde denetim altına almak istedikleri alanları belirleyip, ilgili alanlarda bir hareket oluştuğunda cep telefonlarına gelen bildirimle durumu takip edebiliyor.

Filmlerde üzerindeki çember sembolü, teknolojik manzarası ve yenilenen sireniyle duvarlarda görünen Pronet Plus kutusu, Pronet’in prestijli ve yenilikçi pahalarını işaret ediyor. Kuşbakışı metropol imajıyla sona eren sinemalar, çember içine alınmış Pronet Plus konutlarıyla güvenliğin bir üst düzeyini işaret eden Pronet dünyasının korunaklı dünyasına gönderme yapıyor.

Dijital mecralarda yayına giren sinemaların yaratıcı fikri BLAB İstanbul’a aitken, yapıma Norr Production imza atıyor. Direktör koltuğunda ise Can Pehlivanlı oturuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu